Naktį sučiupti brakonieriavimu įtarti žinomi vyrai

Naktį sučiupti brakonieriavimu įtarti žinomi vyrai

Trečiadienio vakarą Jurbarko r., prie Stakių, policijos pareigūnai sustabdė įtarimų sukėlusį visureigį „Jeep Grand Cherokee“, kuriuo važiavo keturi vyrai.

Automobilio priekaboje policininkai rado nušautą elnią ir du kiškius, o bagažinėje – stirnos jauniklį. Kadangi medžioklės lapas buvo tuščias, policininkai iškvietė aplinkosaugininkus.

Paaiškėjo, kad brakonieriavimu įtariami vyrai – neeiliniai piliečiai. Du iš jų yra garsūs aplinkosaugininkai: buvęs aplinkos (o paskui ir energetikos) viceministras Aleksandras Spruogis (iki pavardės pakeitimo buvęs Prochorovas) ir buvęs Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento direktorius Rolandas Masilevičius. Pastarasis dabar yra Seimo narės, Aplinkos apsaugos komiteto narės Virginijos Vingrienės (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija) visuomeninis padėjėjas.

Seimo narė V. Vingrienė buvo labai nustebinta tokios žinios: „Žinau, kad jis medžiotojas, pats yra brakonierius gaudęs… Netikiu, kad taip gali būti. Gal kokių dokumentų neturėjo?“.

Pareigūnai visureigį, vairuojamą R. Masilevičiaus, sustabdė trečiadienio vakarą, apie 21 val., Apie jo kompanionus pareigūnai nepasakoja. DELFI žiniomis, visureigyje buvo ir buvęs viceministras bei „garsus gydytojas iš Santariškių“.


Šaltinis

The post Naktį sučiupti brakonieriavimu įtarti žinomi vyrai appeared first on Miske.lt.

https://www.miske.lt/aktualu/nakti-suciupti-brakonieriavimu-itarti-zinomi-vyrai/

Kategorijos

Sekite mus